ZSzC Csány László Szakgimnáziuma, Zalaegerszeg

Tanáraink...

Németh Andrea
igazgató

Matematika



n.andrea
fogadóóra: szerda 3.
Horváth Gábor
á. igazgatóhelyettes

Informatika
Informatikai alapismeretek


hoga
fogadóóra: kedd 3.
Bedő Ferenc
sz. igazgatóhelyettes





bedof
fogadóóra: hétfő 2.
Cserjésiné Jutresa Márta
gyakorlati oktatás vezető





jmarta
fogadóóra: hétfő 2.
Balázs Krisztina


Közgazdasági alapismeretek
(üzleti gazdaságtan)
Gazdasági ismeretek

krisztina
fogadóóra: hétfő 3.
Beck Sándor


Informatika
Informatikai alapismeretek


bs
fogadóóra: hétfő 2.
Boncz Ferenc


Német nyelv



bfs
fogadóóra: hétfő 2.
Bonnyai Ágnes


Ügyvitel



bagnes
fogadóóra: szerda 3.
Bruszik Péter


Testnevelés



bruszikp
fogadóóra:
Dömötörfi Nóra


Magyar nyelv és irodalom
Kommunikáció


dnora
fogadóóra: kedd 4.
Englertné Szili Mária


Matematika
Fizika


eszi
fogadóóra: kedd 2.
Gyenese András


Biológia
Testnevelés


gyesa
fogadóóra: kedd 6.
Gyeneséné B. Edit


Angol nyelv
Német nyelv
Orosz nyelv

gyenesene.edit
fogadóóra: hétfő 4.
Horváth Norbert


Pénzügyi alapismeretek
Ügyvitel
Közgazdasági alapismeretek

hn
fogadóóra:
Kádárné Kováts Ildikó


Matematika
Fizika
Rajz

kadarne
fogadóóra: péntek 2.
Kiss Marianna


Matematika
Fizika


kimara
fogadóóra: kedd 4.
Kocsisné Molnár Margit


Matematika
Fizika


komom
fogadóóra: szerda 3.
Konrád Ágnes


Angol nyelv



kagi
fogadóóra: hétfő 5.
Kovács Andrea


Német nyelv



kandrea
fogadóóra:
Kovács Zoltán


Történelem
Angol nyelv


kozol
fogadóóra: kedd 3.
Könye Attila


Informatika
Informatikai alapismeretek


konye
fogadóóra: szerda 4.
Madarász Réka


Angol nyelv



m.reka
fogadóóra: csütörtök 5.
Marancsics Tamás


Informatika
Informatikai alapismeretek


mat
fogadóóra: csütörtök 4.
Mázsa Orsolya


Matematika
Fizika


mazsa
fogadóóra: péntek 2.
Mészáros Anna


Informatika
Informatikai alapismeretek


manna
fogadóóra: kedd 3.
Nagy Imre


Matematika
Informatika
Informatikai alapismeretek

nagyi
fogadóóra: kedd 4.
Nagyné Tóth Judit


Angol nyelv



ntjudit
fogadóóra: hétfő 4.
Pálfi Dezsőné


Matematika
Fizika


pama
fogadóóra: kedd 4.
Perger Valéria


Testnevelés



pvali
fogadóóra: hétfő 3.
Péterfi Mónika


Számvitel



peterfim
fogadóóra: kedd 3.
Pethő Szilvia


Testnevelés



pepszi70
fogadóóra: hétfő 1.
Rabi Zsuzsanna


Közgazdasági alapismeretek
Elméleti gazdaságtan


rabizs
fogadóóra: kedd 2.
Radics Laura


Magyar nyelv és irodalom
Viselkedéskultúra
Kommunikáció

radla
fogadóóra: kedd 2.
Rákosiné Fábián Katalin


Magyar nyelv és irodalom
Történelem
Kommunikáció

faka
fogadóóra: kedd 2.
Reismüllerné Marton Ilona


Matematika
Fizika


martoni
fogadóóra: szerda 3.
Sardy Angéla


Magyar nyelv és irodalom
Történelem
Viselkedéskultúra
Kommunikáció
gora
fogadóóra: csütörtök 2.
Simon Ildikó
könyvtárvezető

Földrajz



34
fogadóóra: hétfő 2.
Surányi Szabolcs


Történelem
Földrajz


suranyi
fogadóóra: hétfő 4.
Szabóné Emmer Erzsébet


Angol nyelv



vendel
fogadóóra: péntek 2.
Tokár Rita


Angol nyelv



trita
fogadóóra: hétfő 4.
Tóth Béla


Közgazdasági alapismeretek
Elméleti gazdaságtan
Kereskedelmi jog

tothb
fogadóóra: péntek 2.
Török János


Közgazdasági alapismeretek
(üzleti gazdaságtan)
Gazdasági ismeretek

tjani
fogadóóra: szerda 3.
Tüske Balázs


Informatika
Informatikai alapismeretek


tuskeb
fogadóóra: hétfő 2.
Zajáczné Kovács Margit


Fizika
Kémia


zajaczne2
fogadóóra: hétfő 4.
Zsidi Anikó


Angol nyelv



zsidi
fogadóóra: kedd 3.

Pedagógiai munkát közvetlenül segítők...

Némethné Vass Erika
iskolatitkár

   nemethne.erika
Metál Gábor
rendszergazda

   matalg
Balázs Boglárka
oktatási laboráns

   balazs.boglarka
Koltai Diána
oktatási laboráns

   koltai.diana

Ügyviteli alkalmazottak...

Hizsnyainé Bárdos Ildikó
ügyviteli munkatárs

   hizsildiko
Kissné Tóth Veronika
gazdasági ügyintéző

   kissne
Vinkó Vivien
ügyviteli munkatárs

   vinkovivien

Védőnő

Marton Veronika
védőnő

   vedonovera

Egyéb dolgozók...

Virág Zoltán
portás

Gál József
karbantartó

Szintai Lászlóné
takarító

Szekeres Judit
takarító

Horváth Mária
takarító

Ruzsicska Ildikó
takarító