Munkatársaink

Tanárok

Németh Andrea
igazgató

Matematika

Horváth Gábor
általános igazgatóhelyettes

Informatika
 

Bedő Ferenc
szakmai igazgatóhelyettes

Informatika szakmai tantárgyak

Cserjésiné Jutresa Márta
gyakorlati oktatásvezető

Közgazdaság szakmai tantárgyak

Balázs Krisztina

Közgazdaság szakmai tantárgyak

Beck Sándor

Informatika
Informatika szakmai tantárgyak

Boncz Ferenc

Német nyelv
 

Bruszik Péter

Testnevelés
 

Dömötörfi Nóra

Magyar nyelv és irodalom
 

Englertné Szili Mária

Matematika
Fizika

Gyenese András

Testnevelés
Biológia

Gyeneséné Benkő Edit

Angol nyelv
Német nyelv
Etika

Horváth Norbert

Közgazdaság szakmai tantárgyak

Kádárné Kováts Ildikó

Matematika
Fizika
Rajz

Kiss Marianna

Matematika
Fizika

Kocsisné Molnár Margit

Matematika
Fizika

Kondákor-Baján Ildikó

Ügyviteli gyakorlat
 

Konrád Ágnes

Angol nyelv
 

Kovács Zoltán

Angol nyelv
Történelem

Könye Attila

Informatika szakmai tantárgyak

Madarász Réka

Angol nyelv
 

Marancsics Tamás

Informatika
Informatika szakmai tantárgyak

Marton Ilona Anna

Matematika
Fizika

Mázsa Orsolya

Matematika
Fizika

Mészáros Anna

Informatika
 

Nagy Imre

Informatika
Informatika szakmai tantárgyak

Nagyné Tóth Judit

Angol nyelv
 

Pálfi Dezsőné

Matematika
Fizika

Perger Valéria

Testnevelés
 

Péterfi Mónika

Közgazdaság szakmai tantárgyak

Pethő Szilvia

Testnevelés
 

Rabi Zsuzsanna

Közgazdaság szakmai tantárgyak

Radics Laura

Magyar nyelv és irodalom
 

Sárdy Angéla

Magyar nyelv és irodalom
Történelem

Simon Ildikó

Földrajz
 

Surányi Szabolcs

Történelem
Földrajz

Szabó Adrienn

Ügyviteli gyakorlat

Szabolcs Szilárd

Informatika szakmai tantárgyak

Szabóné Emmer Erzsébet

Angol nyelv
 

Szládovics Bálint

Közgazdaság szakmai tantárgyak

Tokár Rita

Angol nyelv
 

Tóth Béla

Közgazdaság szakmai tantárgyak

Török János

Közgazdaság szakmai tantárgyak

Tüske Balázs

Informatika szakmai tantárgyak

Zsidi Anikó

Angol nyelv

Nevelő-oktató munkát közvetlenül segítők

Némethné Vass Erika
iskolatitkár

 

Metál Gábor
rendszergazda

 

Koltai Diána
oktatási laboráns

 

Balázs Boglárka
oktatási laboráns

 

Testi és leki egészségvédők

Marton Veronika
védőnő

Pesti Tímea
pszichológus

Ügyviteli dolgozók

Hizsnyainé Bárdos Ildikó
ügyviteli munkatárs

 

Kissné Tóth Veronika
gazdasági ügyintéző

 

Vinkó Vivien
ügyviteli munkatárs

Technikai dolgozók

Virág Zoltán
portás

Gaál József
karbantartó

Kutasi Mónika
takarító

Ruzsicska Ildikó
takarító

Szekeres Judit
takarító

Szintai Lászlóné
takarító